bhb
19 بهمن 1401 - 14:34

بازدید ۱۲۰۰ دانش آموز قزوینی از یادمان های دفاع مقدس

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: تاکنون ۱۲۰۰ دانش آموز دختر از شهرستان های استان قزوین به اردوی راهیان نور اعزام شده و در حال حاضر در یادمان های عملیاتی جنوب کشور حضور دارند.

سرهنگ ابراهیم رسولی فر در گفت و گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: طلاییه خاک متبرک شده از خون شهیدان انقلاب اسلامی است که دانش آموزان استان قزوین با پای برهنه و با پای دل در این یادمان ها قدم گذاشته اند.

وی افزود: بعد از دو سال وقفه به دلیل شیوع بیماری کرونا، امروز حضور پر رنگ و پر از معنویت دانش آموزان استان قزوین در این یادمان ها دیده می شود. برای حضور در یادمان ها، دانش آموزان زیادی داوطلب حضور بودند و این امر قدرت شهدا و حقانیت انقلاب در جذب مخاطبین به ویژه نوجوانان عزیز را نشان می دهد.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: با توجه به استقبال گسترده دانش آموزان، قرعه کشی صورت گرفت اما هدف گذاری ما حضور ۴ هزار دانش آموز استان قزوین در این یادمان هاست که تا امروز ۱۲۰۰ دانش آموز دختر از شهرستان های استان قزوین به اردوی راهیان نور اعزام شده و در حال حاضر در یادمان های عملیاتی جنوب کشور حضور دارند.

رسولی فر عنوان کرد: دانش آموزان با حضور در این مناطق در واقع با شهدا و امام شهیدان عهد می بندند که بگویند ما پای این نظام و انقلاب ایستاده ایم و در این مسیر محکم قدم برمی داریم.

وی با اشاره به ادامه اعزام دانش آموزان افزود: اردوهای راهیان نور دانش آموزی تا پایان بهمن ماه ادامه خواهد داشت و در ادامه گروه های دیگری تا پایان اسفند حضور پیدا خواهند کرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1027762